wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Rejestracja

Rejestracja

Wypełnij dokładnie poniższy formularz rejestracyjny

Dane użytkownika

Imię:

Nazwisko:

osoba fizyczna firma

Ulica i numer domu / lokalu:

Kod pocztowy:

Miejscowość:

Land:

Numer telefonu:

Dane do logowania

Adres email:

Hasło:

Powtórz hasło:

Zgoda na wysyłanie newslettera.
Wyrażam zgodę na przesyłanie i w tym celu przetwarzanie danych osobowych przez panią Justynę Lewandowską, prowadzącego działalność gospodarczą pod nazwą APRIT Justyna Lewandowska (Al. Jerozolimskie 81 lok. 7.10, 02-001 Warszawa), korespondencji zawierającej informacje handlowe dotyczące działalności APRIT (strunowe.com.pl), na wskazany przeze mnie adres e-mail poczty elektronicznej.
Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o tym, że wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne oraz o możliwości jej odwołania w każdym czasie.
Oświadczam, że zapoznałem się regulaminem i akceptuję jego warunki
Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych zawartych w formularzu rejestracji serwisom współpracującym ze sklepem.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Sprzedawcę moich danych osobowych (imię, nazwisko, adres e-mail, adres korespondencyjny, numer telefonu) przez Panią Justyna Lewandowską, prowadzącego działalność gospodarczą pod nazwą APRIT Justyna Lewandowska (dalej zwany strunowe.com.pl) w celach związanych z wykonaniem umowy sprzedaży przez APRIT zawartych w formularzu rejestracji konta w celu i zakresie niezbędnym do realizacji zamówień. Ponadto oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, o tym, że administratorem moich danych osobowych będzie Pani Justyna Lewandowska, prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą APRIT Justyna Lewandowska (Al. Jerozolimskie 81 lok. 7.10, 02-001 Warszawa), oraz że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, oraz o tym, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, ale jednocześnie niezbędne do kontaktu ze mną, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119, s. 1) oraz przepisami krajowymi.
 
Podanie danych w formularzu jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji zamówienia. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Sprzedawcę określone są na stronie Polityki prywatności.


 
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail
 

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl